TRAKO Dzieciom 2021

W imieniu Rady Programowej 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO2021 mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez nas już po raz dziesiąty, Akcji Charytatywnej TRAKO Dzieciom.

W ramach akcji, tradycyjnie odbywa się konkurs plastyczny, którego tematem jest w tym roku: Podróż koleją po Europie. Serdecznie zapraszamy uczennice i uczniów szkół podstawowych, podopiecznych świetlic środowiskowych oraz warsztatów terapii zajęciowej do udziału w tegorocznej edycji.

Finałem konkursu jest aukcja, na którą trafią nagrodzone i wyróżnione prace. Cały dochód z licytacji prac zasili działalność Fundacji Grupy PKP, a wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na wsparcie wybranej placówki świadczącej wsparcie psychologiczne lub psychiatryczne dla dzieci i młodzieży. Naszym zamiarem jest, aby zebrane środki pomogły rozszerzyć lub wzmocnić świadczoną pomoc, która w aktualnej sytuacji jest niezwykle potrzebna dzieciom i młodzieży borykającym się ze skutkami pandemii.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 24 września, w budynku AMBEREXPO w Gdańsku, będzie poprzedzone przygotowanymi przez Urząd Transportu Kolejowego zajęciami programu pn. Kolejowe ABC poświęconemu bezpieczeństwu.

Regulamin konkursu oraz wymagane dokumenty: