Premiery i nowości targowe 2021

    CONNECTING EUROPE EXPRESS W GDAŃSKU
    Już we wrześniu, podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO będziemy gościć pociąg specjalny Connecting Europe Express, który z okazji Europejskiego Roku Kolei 2021 wyruszy jesienią w podróż po całej Europie.
więcej...
    ALSTOM CORADIA ILINT
    Coradia iLint to pierwszy na świecie pasażerski pociąg wodorowy. Jest wyposażony w ogniwa paliwowe do przetwarzania wodoru w energię elektryczną, cichy, porusza się znacznie płynniej niż jednostki spalinowe. Co najważniejsze jest w pełni bezemisyjny – emituje jedynie parę wodną i wodę.
więcej...
    ALSTOM AUTOMATIC TRAIN OPERATION (ATO)
    Alstom to światowy lider ekologicznych i inteligentnych rozwiązań w zakresie mobilności cyfrowej i transportu przyszłości. Aby sprostać wyzwaniom związanym z zagęszczeniem ruchu, urbanizacją i ochroną środowiska na całym świecie, Alstom dostarcza swoim klientom zintegrowane systemy i produkty, łącząc pociągi i infrastrukturę z cyfrowymi rozwiązaniami.
więcej...
    ALSTOM TRAXX DC3
    Lokomotywa Traxx DC3 z modułem dojazdowym (funkcją Last Mile) to nowa generacja lokomotyw Traxx stanowiących najnowocześniejszą platformę czteroosiowych lokomotyw w Europie. Jest ona przeznaczona do ruchu na wszystkich typach linii kolejowych zasilanych w systemie 3 kV DC.
więcej...
    SAKSONIA! - LOKALIZACJA BIZNESOWA W NAJWYŻSZEJ FORMIE
    Jest wiele dobrych powodów, dla których ten region, położony w sercu Europy jest topową lokalizacją dla międzynarodowych firm, takich jak Alstom, Volkswagen, BMW, GLOBALFOUNDRIES, DHL czy NILES-SIMMONS-HEGENSCHEIDT.
więcej...
    RAILROAD & LIGHT RAIL VEHICLES
    Our extensive application experience and industry specific knowledge allow us to develop and manufacture high-performance products for primary suspensions in bogies as well as for secondary suspensions such as air spring systems.
więcej...