USŁUGI DODATKOWE TRAKO 2019

Rekomendowani dostawcy usług, współpracujący z MTG SA:

SPEDYCJA:
C.Hartwig Gdynia S.A., Katarzyna Pawlicka, +48 502 012 835, Małgorzata Wypych +48 502 012 834, e-mail: expo@chg.pl
Netlog Polska Sp. z o.o., Dariusz Akonom, tel. kom.: +48 784 022 610, dariusz.akonom@netlog.org.pl
TRANSMEBLE INT., Daniel Pikuła, +48 504 103 563, tel. +48 618 656 807; +48 618 656 813, e-mail: daniel@transmeble.com.pl, office@transmeble.com.pl

TŁUMACZENIA:
Dorota Górak-Łuba, tel. +48 602 249 830, e-mail: biuro@tlumacz-uk.pl

HOSTESSY:
12 Media Sp. z o.o. Dobrochna Walkiewicz, tel. +48 606 321 012, e-mail: dobrochna@12media.pl
RANDSTAD POLSKA Sp. z o.o., tel. +48 58 765 91 95, email: gdansk@randstad.pl

TAXI:
HALLO TAXI, tel. +48 58 196 66

KWIATY:
MILDAN, tel. +48 58 345 76 03, e-mail: info@mildan.com.pl

USŁUGI GASTRONOMICZNE:
Na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO obowiązuje wyłączność firmy AMBERSIDE Sp. z o.o. na obsługę gastronomiczną i cateringową. Zamówienia Marta Zalewska, tel. +48 784 926 284, e-mail: m.zalewska@amberside.pl

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU RTV I MULTIMEDIALNEGO
Agencja ARTRON, Jacek Ronkiewicz, tel. +48 601 611 338, e-mail: jacek@artron.pl
TRM Witosław Bociąg, tel. +48 501 105 642, e-mail: av@bociag.pl

USŁUGI HOTELOWE
Biuro Rezerwacji BT Gdanka Travel, tel. +48 58 533 44 54, +48 500 077 944, e-mail: gdanka@gdankatravel.pl