dzień kariery z PESA

Kim jesteśmy?

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA to przedsiębiorstwo oparte na historycznie ugruntowanej marce, mającej swój początek w słynnych w całej Europie Królewskich Głównych Warsztatach Naprawczych Kolei, powstałych w 1851 roku, funkcjonujących po II wojnie światowej jako ZNTK Bydgoszcz. Bagaż doświadczeń zdobytych w ponad 160 letniej historii, przy stałej dbałości o innowacyjność technologii pozwala firmie skutecznie walczyć na współczesnym rynku europejskim.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz to firma z wieloletnią tradycją, o dużym potencjale intelektualnym i wytwórczym. Wiele certyfikatów i świadectw uznaniowych posiadanych przez firmę daje szerokie możliwości budowy i naprawy różnorodnego taboru szynowego. PESA Bydgoszcz SA produkuje: elektryczne i spalinowe zespoły trakcyjne, tramwaje niskopodłogowe; modernizuje i unowocześnia: wagony pasażerskie wszystkich typów, lokomotywy, wagony towarowe. PESA Bydgoszcz SA stając przed wyzwaniami współczesnego transportu szynowego, stawia na mobilność wytwórczą firmy. Minione lata poświęciła na przyspieszenie technologiczne. Obrazuje to ilość i jakość nowych produktów oraz ich rosnący eksport.

Załogę Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA tworzy ponad 3 tysiące pracowników o różnych specjalizacjach. Są to osoby, które przez zaangażowanie w pracę i życie firmy realizują jej misję, wychodząc poza ramy przyjętych działań, zarówno na rynkach krajowych i zagranicznych.

Naszą misją jest spełnianie obecnych i przyszłych oczekiwań krajowych i zagranicznych właścicieli taboru szynowego poprzez budowę, unowocześnianie oraz naprawę taboru, przy zapewnieniu dobrej jakości i zadowolenia użytkowników.

Jakich pracowników szukamy?

Stawiamy na osoby kreatywne, szukające innowacyjności, dostosowujące się do nowości i wyprzedzające nadchodzące zmiany. Takich cech poszukujemy u osób ubiegających się o pracę w naszej organizacji.

Kandydacie, jeżeli jesteś otwarty na zmiany, potrafisz współpracować, angażujesz się w pracę uzyskując założone cele - jesteś pracownikiem, którego poszukujemy!

Dlaczego PESA Bydgoszcz SA?
  • dajemy pracownikom możliwość wpływu na ostateczny kształt produktu,
  • zapewniamy pracę z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi pracy,
  • posiadamy swoje certyfikowane laboratorium,
  • dajemy pracownikom możliwość uczestnictwa w prestiżowych projektach,
  • nagradzamy dodatkowo pracowników dążących do ustawicznego doskonalenia wszelkich aspektów działalności zgodnie z filozofią KAIZEN,
  • długofalowo podchodzimy do rozwoju pracownika, poprzez cykle szkoleń oraz dofinansowanie nauki w szkołach wyższych na najlepszych uczelniach w Polsce,
  • menedżerowie i specjaliści w swojej dziedzinie mają pewność wykorzystania i doskonalenia posiadanych kompetencji,
  • absolwentom dajemy szansę rozwoju zawodowego - dzisiaj wielu z nich obejmuje kluczowe stanowiska w firmie.
Chcemy, aby interesy organizacji i pracownika były nierozłączne, co nas jednoczy i pomaga odnieść sukces.

Dni Kariery podczas targów TRAKO 2015

Szanowny odbiorco zapraszamy Cię na spotkanie z przedstawicielami działu HR pod czas targów TRAKO – 25 września 2015 r., sala konferencyjna 1B.
Przedstawiciele HR odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania dotyczące naszych aktualnych rekrutacji. Dowiesz się, co należy zrobić aby wziąć udział w wybranym procesie rekrutacyjnym oraz jakie warunki należy spełnić, aby przyłączyć się do naszej załogi.