Warsztat PKP PLK

Jeśli zastanawiasz się jak stworzyć CV, które przedstawi Twoje atuty oraz zainteresuje pracodawcę, to nie może Cię zabraknąć na warsztacie prowadzonym przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Udział w warsztacie będzie okazją nie tylko do poznania Spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., ale również do zdobycia wiedzy, w jaki sposób zaprezentować swoje umiejętności i kompetencje zarówno w dokumentach aplikacyjnych, jak i w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Damy Ci wskazówki, jak stworzyć interesujące CV oraz zaprezentować się na rozmowie z wymarzonym pracodawcą, nie posiadając kilkuletniego doświadczenia zawodowego. Ponadto, w trakcie warsztatu będziesz mógł otrzymać niezbędną dawkę wiedzy z zakresu odpowiedniego przygotowania i zaprezentowania swoich umiejętności przed pracodawcą. Prelegentki dokonają analizy przykładowej rozmowy rekrutacyjnej i omówią poszczególne etapy spotkania. Warsztat pomoże Ci w dokonaniu oceny Twoich mocnych stron oraz obszarów do dalszego rozwoju.

Prelegenci:
Karolina Piecychna – osoba kontaktowa w sprawie warsztatów
Tel: 780 006 397
E- mail: karolina.piecychna@plk-sa.pl
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się tematyką związków organizacji z jej otoczeniem i funkcjami, jakie odgrywają w życiu pracowników. Zorientowana na rozwój w obszarach wspierania osobowości i ludzkiego potencjału. W PKP Polskich Liniach Kolejowych S.A. zarządza Wydziałem Rekrutacji oraz tworzy strategię działań employer brandingowych.
Izabela Dembicka
HR Business Partner, Menedżer i Trener z doświadczeniem w firmach z branży transportowej oraz media w zakresie realizacji projektów w obszarze HR zorientowanych na potrzeby biznesu: rozwój pracowników, ocena pracownicza oraz badanie kompetencji pracowników.
W PKP PLK S.A zarządza działem rozwoju pracowników, który odpowiada m.in. za podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników, adaptacji osób nowozatrudnionych oraz współpracy ze szkołami średnimi.