Goście Branżowi

Przed rozpoczęciem rejestracji prosimy o zapoznanie się z kilkoma ważnymi informacjami.
 • Każdy gość branżowy jest zobowiązany do dokonania rejestracji on-line.
 • W ramach procesu rejestracji prosimy o złożenie deklaracji w zakresie statusu szczepienia. Deklaracja jest dobrowolna.
 • Zgodnie z obwiązującymi (do 30.09) przepisami obowiązuje limit osób niezaszczepionych – 1os./10m2. Z przykrością informujemy, że w przypadku wyczerpania limitu dziennego, osoby niezaszczepione nie będą mogły dokonać rejestracji.
 • W przypadku osób niezaszczepionych, na podany w rejestracji adres e-mail, zostanie przesłana ankieta covid-19, na 48h przed terminem wizyty na Targach TRAKO2021.
 • W przypadku zarejestrowanych osób niezaszczepionych, które po otrzymaniu ankiety covid-19 poinformują o zmianie statusu na w pełni zaszczepiony, miejsce zostanie uwolnione z limitu i powróci do puli osób niezaszczepionych.
 • Schemat systemu wejść/wyjść na tereny targowe TRAKO2021 oraz Instrukcja epidemiczna.
Do Państwa dyspozycji są dwie ścieżki rejestracji:
 1. Jeśli otrzymali Państwo KOD do wymiany na Identyfikator VISITOR od Wystawcy 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO2021 prosimy wpisać go przy wyborze biletu w systemie.
  Uwaga:
  Kod upoważnia do uczestnictwa w jednym dniu wydarzenia. Wybór dnia jest możliwy w systemie w formularzu zgłoszeniowym. Po pozytywnym zakończeniu procesu zamawiania prosimy o wygenerowanie Identyfikatora i wydrukowanie go na papierze formatu A4.
 2. Rejestracja i zakup Identyfikatora VISITOR uprawniającego do wejścia na tereny wystawiennicze 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO2021.
  Uwaga:
  Po pozytywnym zakończeniu procesu zamawiania i potwierdzonej opłacie w systemie Dotpay, prosimy o wygenerowanie Identyfikatora i wydrukowanie go na papierze formatu A4.
Zarejestruj się jako Gość Branżowy. (rejestracja niedostępna)
Jeżeli zarejestrowałeś się już wcześniej w systemie jako Gość Branżowy, zaloguj się (używając loginu i hasła podanego przy rejestracji) i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Cennik:
Rejestracja i zakup indywidualny on-line w terminie:
 • od 31.08 do 6.09: 100 zł brutto /1 dzień /1 osoba
 • od 7.09 do 19.09: 120 zł brutto /1 dzień /1 osoba
 • od 20.09 do 24.09: 160 zł brutto /1 dzień /1 osoba

Zachęcamy Wszystkich do szczepień!
 
Do zobaczenia w Gdańsku!