LUMINATOR – inteligentne systemy informacji dla pasażerów

Luminator cieszy się uznaniem jako wiarygodny partner w zakresie systemów zapowiedzi i informacji pasażerskiej, dzięki dogłębnej znajomości takich zagadnień jak zapowiedź głosowa dla pasażerów (PA), systemy informacji pasażerskiej (PIS), mobilny monitoring wizyjny oraz możliwość integracji systemów innych firm.

Rozwiązania firmy Luminator spełniają najbardziej rygorystyczne normy i przepisy dotyczące niezawodności i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Spełniają również najwyższe wymagania dotyczące bezawaryjnej pracy i wytrzymałości. Wszędzie na całym świecie gwarantują ich użytkownikom funkcjonalność, bezpieczeństwo i zgodność z celami zrównoważonego rozwoju. Oprócz kompleksowego rozwiązania jakim jest mRail, Luminator oferuje też system RailKom, który stanowi odpowiednią platformę PAPIS a także obszerny centralny zestaw narzędzi jako potężne rozwiązanie front-end o nazwie mSET, aby umożliwić wygodną konfigurację i aktualizację wszystkich systemów PIS i systemu nadzoru kamer. Dzięki platformie RailKom Luminator dostarcza kompleksową ofertę spełniającą wszystkie potrzeby w zakresie nowoczesnej komunikacji, informacji i rozrywki od kolei lekkiej (LRV) i ciężkiej (HRV), aż po kolej dużych prędkości. Modułowa konstrukcja obsługuje systemy audio PIS z analogowym awaryjnym trybem głosowym UIC (UIC-568 i VoIP/ETH) oraz systemy wyświetlania z całą niezbędną infrastrukturą, które służą do dostarczania pasażerom treści rozrywkowych i informacyjnych.

RailKom oferuje najnowocześniejszą centralną inteligencję dla organizacji usług i lokalną inteligencję służącą do realizacji usług, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na opcje indywidualnego dostosowania.

Generalny przedstawiciel handlowy i serwisowy na Polskę:
El-Cab Sp. z o.o.
Product Manager–Piotr Burał
E-mail: bural-p@el-cab.com.pl
Tel. +48 510 075 599