Debata ECh&W oraz PAIH

Kancelaria ECh&W wspólnie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu mają zaszczyt zaprosić na debatę pn. Wyzwania dla producentów, perspektywy ekspansji międzynarodowej oraz mechanizmy finansowania po 2020 r.

Debata odbędzie się drugiego dnia 13 Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, tj. 25 września w godz. 13.00-14.30. Jej uczestnicy omówią najważniejsze wyzwania stojące dzisiaj przed polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami działającymi w Polsce – producentami taboru i elementów taboru, producentami elementów infrastruktury i wykonawcami modernizacji linii kolejowych, zakładami naprawczymi itd.
Tematem przewodnim Debaty będą zapowiadane zmiany w systemie dopuszczania do eksploatacji wyrobów kolejowych oraz perspektywy finansowania inwestycji w tabor i infrastrukturę w nowej perspektywie finansowej. Uczestnicy Debaty zajmą się również perspektywami dla polskich przedsiębiorców w kontekście ekspansji międzynarodowej.

Organizatorzy: ECh&W oraz PAIH
Termin i miejsce: 25 września 2019 r. godz. 13:00 – 14:30, Targi TRAKO Gdańsk, sala konferencyjna 1A
Potwierdzeni uczestnicy Debaty:
  1. Ignacy Góra – Prezes Urzędu Transportu Kolejowego
  2. Krzysztof Senger - Wiceprezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu
  3. Michał Zięba – partner w Kancelarii ECh&W
  4. Rafał Leszczyński - prezes KZN Bieżanów
  5. Paweł Szaciłło – Dyrektor ds. Sektora Transportu i Infrastruktury w Banku Gospodarstwa Krajowego
  6. Piotr Ignasiak - prezes Industrial Division
  7. Marcus Prochner - szef działu homologacji na Europę w Bombardier Transportation GmbH – Kassel.
Moderatorem Debaty będzie pan Łukasz Malinowski – redaktor naczelny Rynku Kolejowego. Debata prowadzona będzie w języku polskim i angielskim z zapewnionym tłumaczeniem symultanicznym.