Newsy targowe

TRAKO2019 tramwaj zabytkowy
Historyczny skład z czasów Powstania Wielkopolskiego - wagon silnikowy Typu I z Bergische Stahlindustrie wraz z wagonem doczepnym Carl Weyer - przyjdź i zobacz go! (TZ05)
Historia: Tramwaje elektryczne ruszyły w Poznaniu 6 marca 1898 r. Pierwszymi wozami napędzanymi energią elektryczną były wagony typu I i II dostarczone z Bergische Stahlindustrie. Tramwaje typu I miały łukowo zakończone okna, a pasażerowie mogli skorzystać z 16 miejsc siedzących usytuowanych na ławach pod oknami.
Więcej...

DARPOL - Zapraszamy na nasze stoisko D25. Zaprezentujemy na nim całą gamę nowych praktycznych części zamiennych i wyposażenia do pojazdów szynowych, m.in. nowe typy osłon sprzęgów, zamków, oświetlenia, śmietniczek itp. www.darpol.bydgoszcz.pl

Mata wibroizolacyjna
W naszej ofercie nowość: mata pokryta obustronnie warstwą ochronną. Powierzchnia chroniąca może być o dowolnej gramaturze i grubości. Standardowa 120 g/m2 została przebadana pod kątem odporności na tłuczeń.
Epufloor Sp. z o.o. hala E, stoisko nr 03

Podkładki pod podkłady betonowe
Epufloor wprowadza nowy produkt: podkładki pod podkłady betonowe. Materiał montowany od spodniej strony podkładów, pozwala ochronić tłuczeń przed nadmiernym kruszeniem a tym samym wydłużyć żywotność zarówno jego jak i całego torowiska.
Epufloor Sp. z o.o. hala E, stoisko nr 03

Ekspozycja zewnętrzna
Szanowni Państwo,
Miło nam poinformować o zgłoszonych przez Wystawców eksponatach taborowych.
Więcej...